مصرف زیاد نبات نگین یزد زن دیابتی را راهی بیمارستان کرد

برخی می گویند که نبات نگین یزد توسط اروپاییان قرون وسطی آغاز شد. پس از اینکه انسان ها توانستند نیشکر را پرورش دهند و شکر را تصفیه کنند، به تکامل منجر شد.

برای تولید شکر سخت Gclub آمده است، برخی می گویند از مصری ها آمده است که میوه ها، آجیل ها، گیاهان و ادویه جات را با عسل مخلوط کرده و به شکل یک مکعب در آورده اند.

تولید در روزهای اولیه مشابه به نظر می رسد، یعنی اغلب نبات یا سایر شیرینی ها درست می شود. با حرارت دادن شکر تا زمانی که بجوشد تا مایع شود.

و در مواد قالب ریخته می شود بگذارید خنک شود تا جامد شود. تا تبدیل به دسری شود که برای مکیدن و جویدن است. تا به حال مورد علاقه افراد در هر سنی بوده است.

در تایلند، این تعریف طبق اعلام وزارت بهداشت عمومی است. صحبت کردن در مورد نبات با توصیف با این اصل که محصولات جویدنی یا جویدنی Gclub که حاوی هر طعمی هستند حاوی شکر به عنوان ماده اصلی هستند.

نبات نگین یزد

و ممکن است حاوی مواد دیگری برای افزودن طعم یا عدم طعم باشد (اعلامیه وزارت صحت عامه (شماره 228) B.E. 2544 در مورد آدامس و نبات)

علاوه بر این، نبات حاوی عصاره های شیمیایی دیگری مانند اسیدهای آلی نیز می باشد.

اسیدهایی که معمولا در تولید نبات Gclub استفاده می شود شامل اسید سیتریک (اسید سیتریک) برای تنظیم طعم ترش، اسید تارتاریک (اسید تارتاریک) و اسید مالیک است که برای تنظیم طعم ترش استفاده می شود.

همه اینها برای جذب نبات تولید شده است تا از نظر طعم، بو، رنگ، مخلوط کردن و دم کشیدن با هم در مراحل متوالی جالب به نظر برسد. در مورد اینکه چه چیزی استفاده شود، کم و بیش به فرمول هر برند بستگی دارد.

و با خاصیت انحلال آهسته  نبات در پزشکی برای تولید نبات یا قرص‌های پاستیل برای کاهش سرعت انحلال Gclub استفاده شده است که یک مزیت بسیار مفید است.

با این حال، خورد نبات باید به مقدار مناسب باشد. در غیر این صورت برای سلامتی مضر خواهد بود. ریحان با ماده اولیه اصلی تولید شده از خود شکر.